Wiecie jak to jest, tyle gier na rynku, w tyle gier chciało by się zagrać ale niestety na wszystko jest czas. Dlatego dorzucam kolejną cegiełkę i zamawiam Wolcen: Lords of Mayhem ze względu na to, że ta gra właśnie jest w dużej promocji na steam! 30% obniżka która zbija cenę tego tytułu z £27,99 (141,66zł) na £19,59 (99,14zł).

Aby kupić ten tytuł musicie udać się pod ten adres.

Dla przypomnienia Wolcen: Lords of Mayhem początkowo był nazwany Umbra. Na stworzenie tej gry wystartował projekt na Kickstarterze w którym założyciele zebrali nieco więcej niż planowane $25 000, zebrali nieco ponad $400 000. Parę miesięcy po zbiórce zapadła decyzja związana ze zmianą nazwy gry. Powodem tej zmiany były problemy prawne ze starą nazwą. Tym samym Umbra oraz studio odpowiedzialne za ten tytuł, czyli Solarfall Games przemianowało się na Wolcen Studio a gra na Wolcen: Lords of Mayhem.

Warto również zwrócić uwagę na to, że ta gra początkowo była dosyć negatywnie oceniana. Po wielu zmianach wprowadzanych przez twórców i wielu rozmowach ze społecznością doczekaliśmy się zdecydowanej poprawy i ocena Mieszana na Steam zmieniła się na Bardzo Pozytywną!

W tym roku na Gamescom zaprezentowano zapowiedź nowego patcha o nazwie Wrath of Sarisel (aktualnie ten patch już jest live) i pokazano gameplay. Zapraszam do seansu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj