Podczas tegorocznego Exilecon dowiedzieliśmy się sporo nt. zmian nadchodzacych w Atlasie. Modyfikacje mają wejść już w nadchodzącym patchu 3.9, a dzisiaj developerowie odpowiedzieli na parę pytań związanych z tym tematem. Biorąc pod uwagę w jaki sposób został zatytułowany ten Q&A możemy już niedługo spodziewać się kolejnej porcji informacji. Zapraszam do lektury!

Czy mapy Shaper Guardian (nasze obecne T16) nadal będą działać po wersji 3.9.0 w wersji Standard?

Absolutnie.

Czy Shaper/Elder/Uber nadal będzie wyzwaniem w Metamorph?

Jesteśmy świadomi faktu, że te walki staną się mniej dostępne niż kiedyś. Upewnimy się, że każde spotkanie wymagające zabicia któregokolwiek z tych bossów będzie rozsądnym wyzwaniem.

Nowe mapy będą miały różne tiery, co się stanie z zakładką map w banku?

Płatna zakładka związana z mapami zostanie przebudowana zgodnie ze zmianami wprowadzanymi w nadchodzącym patchu.

Skoro Atlas jest wspólny to co się stanie jeżeli wylewelujemy kolejną postać tak aby móc wejść do Atlasu? Przecież będzie on dostrojony do mocniejszej postraci, czy będzie można obniżyć poziom?

Będzie możliwość unsocketowania Watchstones, co sprawi, że będziesz mógł zmniejszyć tier mapy w danym regionie.

Czy można handlować Watchstones?

Nie, to quest items które nie są tradowalne. Natomiast może będzie jakiś zestaw Watchstones który będzie podlegał innym zasadom.

Czy Watchstones robią coś innego niż dodawanie tierów w danym regionie? Czy dodają jakieś mody, zwiększają szanse na wystąpienie jakichś modów itp. ?

Watchstones nie tylko zwiększają poziom tieru w danym regionie lecz mogą również odkrywać ukryte do tej pory mapki np. Jeżeli będziemy mieli socketnięty dany Watchstone to do tej pory będziemy widzieli ukrytą Shore Map. A jeżeli chodzi o mody nakładane przez Watchstones, będziecie musili poczekać i zobaczyć!

Czy Watchstones mogą być afixy?

Większość Watchstones nie będzie mogło mieć żadnych modyfikacji, natomiast o specjalnych Watchstones porozmawiamy sobie za jakiś czas.

Czy zdobywanie Watchstones jest związane z jakąś kolejnością czy będzie to randomowe?

Zdobywanie Watchstones będzie randomowe. Biorąc pod uwagę to, że Watchstones robią to samo to nie jest to szczególnie ważne.

W trakcie Q&A prowadzonego przez Neon wspomnieliście o Unique Watchstone, powiecie coś więcej na ten temat?

Ten jeden szczególny Watchstone będzie działał tak samo jak inne czyli będzie zwiększał tier danego regionu, odkrywał ukryte mapy z jedną małą różnicą. Więcej informacji na ten temat za jakiś czas!

Czy unikalne mapy będą się skalowały?

Tak!

Czy zmienność tierów wpłynie na Hall of Grandmasters?

Wpłynie, lecz tier tej mapy nie wpłynie na zadawane obrażenia czy też życie Grandmasterów.

Gdyby ktoś z Was był zainteresowany lekturą w języku angielskim to zapraszam do źródła które znajduje się w tym miejscu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj