Jak pewnie zauważyliście dookoła nas są same informacje o promocjach z okazji nadchodzącego czarnego piątku (29.11.2019). Gdybyśmy jednak zapomnieli, że Blizzard jest firmą która jest nastawiona na zarabianie to już śpieszę aby o tym przypomnieć. Właśnie w oficjalnym sklepie Blizzarda pojawiły się promocje na różne zestawy Diablo 3!

Pamiętajcie, że przed zakupem możecie zagrać w Diablo 3 w wersji demo (do ściągnięcia w tym miejscu!)gdzie będziecie mogli m.in. zabić Króla Leorica.

Diablo 3 – Edycja standardowa

€9,99 w dół z €19,99 promocja -50%

Kupując ten produkt otrzymujemy standardową wersję Diablo 3.

Diablo 3 – Reaper of Souls – Edycja standardowa

€9,99 w dół z €19,99 promocja -50%

Kupując ten produkt otrzymujemy dostęp do nowych obszarów z dodatku Reaper of Souls (Akt 5 Kampanii), pozwala nam levelować postać do maksymalnego 70 poziomu jak i możemy zacząć się w bawić w tzw. end game content czyli Rifty, Bounties i niektórą zawartość z Sezonowych wyzwań.
Aby zagrać w zawartość w content Reaper of Souls musisz mieć Diablo 3 edycję standardową!

Diablo 3 – Przebudzenie Nekromantów

€9,99 w dół z €14,99 promocja -33%

W skład tego dodatku wchodzi dostęp do nowej klasy – Nekromanty, 2 dodatkowe miejsca na postaci, 2 dodatkowe zakłądki skrytki, skrzydła strażnika krypt, Zwierzak: Niedokończony golem i standard, symbol oraz proporzec.

Diablo 3 – Reaper of Souls – Edycja cyfrowa deluxe

€19,99 w dół z €39,99 promocja -50%

Edycja cyfrowa deluxe zawiera pełną wersję dodatku Reaper of Souls z pięcioma dodatkowymi miejscami na nowe postaci (o trzy więcej niż w edycji standardowej).

Diablo 3 – Battle Chest

€19,98 w dół z €29,99 promocja -33%

W skład Diablo III: Battle Chest wchodzi gra Diablo III oraz dodatek Reaper of Souls. Pakiet ten jest delikatnie tańszy niż gdybyśmy chcieli kupić podstawkę wraz z rozszerzeniem oddzielnie.

Diablo 3 – Eternal Collection

€29,49 w dół z €39,99 promocja 26%

Diablo III: Eternal Collection zawiera Diablo III, dodatek Reaper of Souls oraz pakiet Przebudzenie Nekromantów – jest to kompletna wersja Diablo 3. Cena jest porównywalna do tej gdybyśmy zdecydowali się kupić Podstawkę, dodatek jak i rozszerzenie z Nekromantą oddzielnie.

Jeżeli jesteście zainteresowani rozpoczęciem zabawy w Diablo 3 to otwórzcie swe sakwy i udajcie się w to miejsce aby wzbogacić Blizzard swoimi ciężko zarobionymi pieniędzmi. Jest to idealny moment aby odświeżyć sobie uniwersum Sanktuarium i ćwiczyć palec wskazujący przed nadchodzącym (not even Blizzard soon™) Diablo 4.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj